Партнери
Наші ключові продукти
Автоцивілка
Ми пропонуємо електронні поліси більш ніж десяти провідних страхових компаній України. Великий вибір цін та зручне оформлення в нашому калькуляторі, або за допомогою спеціаліста.
Туристичне страхування
Туристична страховка є обов'язковою для перетину кордону як по безвізу, так і для отримання візи. Ми пропонуєм швидке оформлення електронного полісу, Ви отримаєте його на електронну пошту чи в мессенджер. А наш спеціаліст підбере кращі варіанти.
Зелена Карта
Зелена карта обов'язкова для виїзду за кордон на власному транспорті. Бланк Зеленої Карти за дуже вигідною ціною (дешевше ніж на кордоні) Ви можете отримати з доставкою Новою Поштою за 1-2 дні, тому подбайте про оформлення заздалегідь.
Медичне Страхування
В Центрі Страхування можна оформити : страховку на випадок захворювання COVID-19 для громадян України та іноземців, для перетину кордону. Страхування від нещасного випадку дітей, дорослих, спортсменів. Страхування іноземців та тимчасово перебуваючих в Україні для отримання посвідки на роботу чи громадянства.
Страхування відповідальності
Оформлення страхування відповідальності власників зброї, відповідальності нотаріуса, ДЦВ ( добровільна цивільна відповідальність)
Співпраця
Центр Страхування запрошує до співпраці та пропонує вигідні умови для розвитку бізнесу в нашому онлайн офісі.
Поширені Питання

Що таке електронна Автоцивілка ?
Це електронна версія традиційного «паперового» полісу ОСЦПВ. Такий поліс має аналогічну юридичну силу, і крім того його не можна пошкодити або втратити, що гарантує його збереження до кінця терміну дії. Дані автоматично вносяться в базу МТСБУ , де вже через 5 хвилин можна перевірити дійсність поліса.
Хто має право на знижку 50% при оформленні поліса автоцивілки?
Згідно зі статтею 13 Закону України «ОСЦВП», існує окрема категорія пільговиків, яка має право отримати 50% знижки на поліс. У неї входять: учасники війни; особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (I або II категорії); особи з інвалідністю II групи ; пенсіонери. Знижка надається за умов , що пільговик є власником авто та керує автомобілем лише він, а об'єм авто не перевищує 2500 см3.
Що таке «франшиза»?
Це та частина збитку, яку при настанні страхового випадку страхова компанія не компенсуватиме. Тобто, наявність франшизи передбачає, що певну суму збитку страхувальник покриє самостійно, за свій рахунок. Чим менша франшиза, тим дорожчий договір і навпаки.
Як поліція перевіряє електронний поліс?
Кабінет Міністрів закріпив Постановою КМУ від 27 березня 2019 року право підтверджувати наявність страхового полісу ОСЦПВ з екрану гаджета або просто роздруковану версію.
Як я отримаю свій поліс?
Після оформлення та оплати діючий поліс автоцивілки прийде Вам на електронну пошту протягом 5 хвилин. Договір не потребує друку, його достатньо зберігати в телефоні або планшеті.

КОНСУЛЬТАЦІЯ

Залиште данні і ми зв'яжимось з Вами
You agree with our Terms and Conditions
Заказать обратный звонок
Или позвоните нам по номеру
(098) 49-49-005
Made on
Tilda